Vyleťal Josef (Brno 1941 - 1989 Praha)
Symbiózy, signováno dole uprostřed Josef Vyleťal, na zadní straně popsáno autorem Josef Vyleťal Symbiózy 1985, tužka a akvarel/papír, 36,5 x 37 cm, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |